Böngéssz a legfrissebb visegrádi értékelések között!

2024. május 13. 8:46a párjával járt itt
Nagyon tiszta minden, gyönyörű gondozott kert,sok és kényelmes napozó ágy. Személyzet nem közvetlen, mosolygós érdeklődést mutató! Egy étkezés utáni tányér le szedésnél az egészségére szó szerintem nagyon alap! Ugyanúgy mint a köszönés! A szálloda előtti forgalom nem a csendes nyugalmas pihenést biztosítja amit mi a legjobban sajnáltunk.
Kihagyhatatlan 2024. május 4. 9:13a párjával járt itt
Remélem, mielőbb újra el tudunk látogatni e szép helyre, és végre nyitva is fogjuk találni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
Kiváló 2024. április 30. 2:32a párjával járt itt
Júniusban jártunk a szállodában, 4 éjszakára. Csak jót tudok mondani a szállodáról. Az étteremben választékos kínálat volt, mind a reggelinél, mind a vacsoránál, ízletes, finom ételek. Tetszett, hogy minden este a szálloda recepcióján ki volt téve az aznapi ételválaszték, s a napi programlehetőség.
Hotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, VisegrádHotel Visegrád, Visegrád
Kiváló 2024. április 29. 13:41barátokkal járt itt
Ár-érték arányban szerintem tökéletes. Segítőkész személyzet. Tisztaság megfelelő. Félpanziós ellátás. Kínálat nem túl nagy, de finom :) Barátokkal voltunk, így nagyon tetszett, hogy van közösségi tér játékokkal, asztalokkal. . és hogy felnőttbarát hotel. Remek, hogy a jakuzzit van lehetőség privát használatra foglalni.
Kiváló 2024. április 29. 6:20a párjával járt itt
Csillagos 5öst adnék, de mégsem 2 dolog miatt! Pénteken késő este iszonyatos zene szólt egészen közel, zárt ablak és füldugó mellett is hallható volt :(
A másik az elszámolásnál valószínűleg a bárban dolgozó pincér "tévesen" más italfogyasztását a mi szobaszámunkhoz írta. A recepciós hölgy kérdezte, hogy aláírtunk e valamit?
2024. április 27. 14:24a párjával járt itt
Nagyon kedves a személyzet,az étel finom,de a vacsora sokszor elhűlt. Viszont mindig mindent precízen és gyorsan pótolták, köszönjük.
A wellness nagyon kellemes,csak hiányzik a merülő medence,vagy dézsa a szaunához.
A szobák tágasak,kényelmesek ,szépek, de a zuhanyfej nagyon pici ( hajmosásnál alig lehet kimosni a habot).
Összességében nagyon kellemes volt az ott tartózkodás.
Kiváló 2024. április 22. 7:03barátokkal járt itt
Szuper hétvégét töltöttünk el a barátokkal a szállodában. Minden nagyon fantasztikus volt, a szervezett programok, mint pl. a királyi lakoma vagy a lovagi torna a Salamon toronyban csodaszép élményekkel gazdagította a hétvégénket. A hotel nagyon szép tiszta, a szoba tágas, kényelmes a személyzet nagyon kedves.
Kiváló 2024. április 15. 18:19barátokkal járt itt
Baráti párral töltöttünk egy hétvégét a Hotel Visegrád szállodában, ahol a hirdetett programok a jelzett időben és minőségben valósultak meg. A lovagi tornát már a szoba elfoglalása előtt megtekintettük, és nagyon jól esett a 12:30-as kezdés után a szállodába visszaérve a lángosparti az udvaron.
2024. április 12. 18:53a párjával járt itt
Nagyon kellemes a hotel, tetszett, hogy a Duna partján van. Gyönyörű a Borzsöny és a Pilis!
Kényelmesek a szobák, van elég pakolós hely. A fürdőszobában kifejezetten nagy a tuskabin, ami szuper volt. Nagyon tetszett, hogy sok fakultatív programot szerveztek. Remek és különleges volt a Reneszánsz étteremben a királyi lakoma. :)
Kiváló 2024. április 6. 5:57barátokkal járt itt
4 napot töltöttünk el baràti tàrsasàggal húsvét után, nagyon tetszett a programok sokasàga, hajókiràndulàs , lovagi torna, a királyi vacsora egyszerűen pazar volt,mind làtvàny , élmény és az ételek tekintetében is! A személyzet hozààllása külön kiemelendő!