Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő ★★★★

4,3
a 66 büki, bükfürdői szállás közül
Négy csillagos superior szálloda
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, BükfürdőGreenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A Greenfield Hotel Golf & Spa a gyógyvízéről híres nyugat-magyarországi termálrégió szívében helyezkedik el, ideális környezetben. Az négycsillagos superior szálloda kiváló felszereltsége és magas szintű szolgáltatásai pihentető kikapcsolódást kínálnak minden korosztálynak.

A Greenfield Hotel Golf & Spa legnépszerűbb csomagjai

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - Kedvezményes ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
110.160 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - Karácsony (min. 2 éj)
Karácsony
180.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - Ünnepek közötti feltöltődés (min. 2 éj)
Ünnepek közötti feltöltődés
194.400 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - November 1. (min. 2 éj)
November 1.
139.536 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
125.186 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
58.523 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
2013 július 6 éjszaka családi nyaralás (6 éves gyermekkel)
A szálloda felszereltsége kiváló. Az ételek nagyon finomak voltak, hatalmas volt a választék. A gyerekekre külön figyeltek. A programok széles kínálatában mindig találtunk elfoglaltságot, így 6 nap alatt sem unatkoztunk, igazi felüdülés volt.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Pár napot tötöttünk el ebben a szállodában a gyerekekkel. A szállodai szolgáltatásokkal nagyon meg voltunk elégedve. A személyezet nagyon kedves - soha nem sikerült megelőznünk öket a köszönésben. A hatalmas fürdöszobával ellátott szobában kényelmesen elfértünk a gyerekekkel. A medencék tiszták voltak.
Kiváló 2014. március 24.gyerekekkel járt itt
Három unokával voltunk párommal,2014. márciusban a szállóban. A gyors bejelentkezés után tiszta, kényelmes, egymásba nyíló szobákat kaptunk. A délutáni süteményezést különösen a gyerekek kedvelték. A wellness rész tiszta, tágas, a gyerekek és felnőttek is megtalálják a nekik megfelelő medencét.
Kiváló 2014. március 20.a párjával járt itt
Nagyon tetszett! Már háromszor voltunk ott, és még biztos, hogy fogunk menni. A wellnes rész tágas, megfelelő mennyiségű nyugágy, medencék rendben vannak. Az élményelemek szinte megállás nélkül működtek, pedig nem volt túl sok vendég. (hétköznap voltunk) A konyha kiváló! ! ! Az ételek ízletesek, választékosak.
Kiváló 2014. február 20.családjával járt itt
Egy februári hétvégét töltöttem ott a párommal és a kisfiammal. Szép és békés környezetben található a hotel, a városi fürdőhöz közel. Nagyon kedves volt a személyzet, a szoba tiszta, tágas. A wellness részleg szuper, az ételek és a kiszolgálás kiváló. Jók voltak a gyerekprogramok és a hétvégi zenés est.
Kiváló 2014. február 3.a párjával járt itt
Ami tetszett: tisztaság, igényesség, széles szolgáltatási paletta, kiváló SPA- részleg, kedves, türelmes, felkészült masszőrök, remek konyha, átgondolt, okos vendéglátói stratégia ( kedvezmények, csomagok, ingyenes szolgáltatások, stb. ), ügyfélközpontúság, képzett személyzet
Amin változtatnék: a párnák túl kemények, vagy másképpen csak kemény párnákat találtunk a szobánkban, ill. nagyon hiányzott a mindenhol elérhető vezeték nélküli internet (WIFI)
Kiváló 2014. január 5.a párjával járt itt
A karácsonyi ünnepeket töltöttem ott a férjemmel. Feledhetetlen élmény volt. A szálloda és a környezet nagyon igényes,szép. Az ellátás a legmagasabb követelményeknek is megfelel. /Sok helyen jártunk már/Nemcsak változatos,de nagyon ízletes is volt minden étel,és a személyzet is átlagon felül udvarias.
Kiváló 2014. január 4.a párjával járt itt
2013 májusában voltunk itt, és ez a szálloda tényleg megérdemli a 4 csillagot, sok más hazaitól eltérően.
A személyzet kedves, az ételek nagyon finomak, a szoba is a gyönyörű parkra nézett. A wellness részlege ugyan nem nagy, de késő estig használható kint és bent is. Az animátorok kreatívak, én még koktélt is nyertem a játék végén. Nem csak golf kedvelőknek ajánlom.
Kiváló 2014. január 3.gyerekekkel járt itt
Szilveszterezni voltunk a hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat, a program nagyszerű volt. A hotel kényelmes, a wellness kiváló, a konyhájuk remek. Gyönyörű környezet, alkalmas a sok sétára. Csak ajánlani tudom mindenkinek. A kedvező ár sem hanyagolható el! !
köszönjük a nagyszerű kiszolgálást!
újra visszajövünk!
Tárnok Erzsébet
Kiváló 2013. december 30.a párjával járt itt
Párommal ketten voltunk, egy hosszú hétvégét töltöttünk a hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat, a kiszolgálás, az étel és ital kínálat remek volt. A szoba és a hozzá tartozó fürdőszoba, nagyon elnyerte a tetszésünket. A Wellnes részleg, igaz nagy, de így teltház esetén, picit sokan voltunk. A hotel környezete nagyon szép, sokat sétáltunk. Este élőzenét hallgattunk, jó hangulat volt!
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő a térképen
9740 Bük, BükfürdőGolf út 4.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 10 kg-ig: 7200 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 7200 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 7200 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Ceglédfürdő Apartmanpark és Kemping