Nádas Csárda Gyenesdiás

Hotel Forrás Zalakaros
19.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Nádas Csárda Gyenesdiás vélemények

Átlagos 2017. április 8.családjával járt itt
Régóta minden évben visszajáró vendégek vagyunk (voltunk).
Kiszolgálás gyatra! 10 perc volt mire összekaparták hogy mit ettünk ittunk!
A kedvezményes kuponunkra azt mondták hogy nem tudják elfogadni pedig mikor kaptuk akkor örökösnek mondták 9 honapos volt!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Szörnyű 2016. augusztus 31.a párjával járt itt
Tulajdonképpen nincs mit értékelni így csak a tapasztalataimat tudom megosztani. Keszthelyről Balatonfüredre tartottunk és mivel külsőre megtetszett az étterem úgy gondoltuk eszünk itt egy finomat. Hát nagyot tévedtünk. Bementünk és helyet foglaltunk, vártunk pár percet de a sok pincér közül egy sem jött oda hozzánk.
2016. augusztus 15.családjával járt itt
A Kis-Balatont látogattuk meg,csodálatos volt! Hazafele már csak egy jó vacsira vágytunk. Egy helyen két étterem is volt,mi oda ültünk be ahol nem volt élő zene. A pincér azonnal jött, kedves és segítőkész volt akkor is amikor egyikünk variálni akart. Az étlap ígéretes volt, bátran bevállaltam a Kaszás csülök elnevezésű tálat.
Szörnyű 2015. november 25.a párjával járt itt
Egy hosszú nap után a párommal már csak egy igazi finom vacsorára vágytunk, s ezt a helyet választottuk ki magunknak. Nagyon rosszul tettük. . . A hús rágós volt, és az íze sem volt túl meggyőző, igaz, a köretként rendelt hasábburgonya elfogadható volt (ügyesen kisütötték). .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 22.a párjával járt itt
Gyenesdiáson nyaraltunk feleségemmel és ezt az éttermet ajánlotta helyben a házigazdánk. Nem csalódtunk, valóban finom fogásokat sikerült elfogyasztanunk, a kiszolgálás is kedves volt. Kiváló minősítést csak azért nem adnék az étteremnek, mert sem az ételben, sem a kiszolgálásban nem volt nyújtott átlagon felüli élményt.
Nádas Csárda Gyenesdiás - Étel/ital
Kiváló 2014. október 26.gyerekekkel járt itt
Kis családdal, 3 gyermekkel, nagymamával érkeztünk az étterembe. Ami nagyon tetszett, hogy tágas kívül és belül is, nincs bezártságérzetünk, ami - különösen gyerekekkel - rengeteget számít. Gyors, pontos kiszolgálás, bő választék, korrekt, kedves pincérek és tisztaság jellemzi a helyet, a kisebbeknek van játszó rész is a szabadban.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 93 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 429 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 474 feltöltött kép
Kiváló 2014. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
A fő út mellett saját parkolóval rendelkező, étterem. pizzázó-valutaváltó egység. Nádtetős, virágos , tiszta épület. A kinti terasz is elég hűvös volt ahhoz, hogy ott ebédeljünk, de bent is bőven van hely. Kultúrált hely, nem szól sem a rádió, sem a cigányzene, nem dohányoznak sehol sem.
Nádas Csárda Gyenesdiás - Külső kép