Ensana Thermal Sárvár Sárvár

Ensana Thermal Sárvár Sárvár
Ensana Thermal Sárvár SárvárEnsana Thermal Sárvár Sárvár
Ensana Thermal Sárvár SárvárEnsana Thermal Sárvár Sárvár

Az Ensana Thermal Sárvár legnépszerűbb csomagjai

Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Wellness élmények előfoglalással (1 éjtől)
Wellness élmények előfoglalással (1 éjtől)
32.850 Ft / 2 fő / éjtől bőv. félpanzióval
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Wellness Neked (min. 4 éj)
Wellness Neked
124.100 Ft / 2 fő / 4 éjtől bőv. félpanzióval
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Wellness élmények (1 éjtől)
Wellness élmények (1 éjtől)
36.500 Ft / 2 fő / éjtől bőv. félpanzióval
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - ŐsziKÉK (min. 3 éj)
ŐsziKÉK
93.600 Ft / 2 fő / 3 éjtől bőv. félpanzióval
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - November 1.
November 1.
57.600 Ft / 2 fő / éjtől bőv. félpanzióval
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Két ünnep között (min. 3 éj)
Két ünnep között
192.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől bőv. félpanzióval
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter
288.500 Ft / 2 fő / 3 éjtől bőv. félpanzióval
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
Hotel Napfény Zalakaros
73.620 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval

Ensana Thermal Sárvár Sárvár vélemények

2016. május 9.a párjával járt itt
Kellemes, üde 3 nyári napot töltöttünk el párommal a hotelben. Korábban már jártunk Sárváron, de leginkább a kedvelt fürdője miatt látogattuk a várost. Ezért is döntöttünk úgy, hogy ismét ellátogatunk Sárvárra, de most egy kicsit hosszabb időre. A hotel kiválasztásánál szempont volt, hogy legyen wellness részlege, illetve, hogy korábban jó értékeléseket kapjon.
2016. május 9.a párjával járt itt
Kíváncsisággal telve indultunk neki kedvesemmel eltölteni a szállodában egy teljes hétvégét. Már rengetegszer jártam Sárváron, így tisztában voltam vele, hogy milyen lehetőséget rejt maga a város, azonban erre még én se számítottam. A hotelbe megérkezve azonnal minden gyorsan és precízen működött.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Sokáig azt gondoltam, hogy gyógyvíz, gyógyszálló csak a 60 +-osoknak való, de tavasszal rájöttem, hogy nem. Párommal 3 szuper napot töltöttünk itt. Igazi kikapcsolódás, felfrissülés volt. Élveztük a gyógyvíz hatását, sétáltunk a csodás, ébredező arborétumban és fenséges vacsorát kínáltak. Ide még biztosan visszatérünk.
Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
Felejthetetlen! 2015 augusztusában voltunk a Párommal
7 felejthetetlen napot töltöttünk a szállodában , lehet hogy egy kicsit retro, de nekünk pont ez jött be. A kiszolgálás a tisztaság a kedvesség az odafigyelés maximális volt. A szálloda elhelyezkedése az arborétum határán fantasztikus ötlet volt, az árnyas fák közt sétálva és gyönyörködve a természet csodáin felejthetetlen élményt nyújtott.
2015. október 28.családjával járt itt
Azért retro,mert a szobába a tv egy nagyon kopott ősrégi kis szekrénykén állt,amibe a hűtő volt. a tv sem volt mai darab. kedvesek voltak, minden jó volt, az arborétum gyönyörű,az ételek finomak voltak,bár egyszer egy kopott műanyagkancsóba hoztak vizet,amikor reklamáltunk,hogy mégis egy 4 csillagos? hát az üvegkancsókat elvitték egy rendezvényre.
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - KörnyékEnsana Thermal Sárvár Sárvár - Vendéglátás
2015. október 6.a párjával járt itt
A szállodát akár a csend szigetének is lehetne nevezni.Aki a nyugot pihenést igényli ,akkor ott a helye.Naponta rengeteg program között lehet válogatni.Az ellátás ,kényelem nagyon jó.Az ár is jó.
Kiváló 2015. március 27.családjával járt itt
Tavaly 3 szép októberi napsütéses napon voltunk a szálloda vendégei. Már érkezésünkkor meglepetés volt a szívélyes, pezsgős fogadtatás. Minden napra szerveznek programokat, nagy előny, hogy a sárvári arborétum szomszédságában fekszik a szálloda. Napi 2x is végig sétáltunk ott. A konyhája is remek, udvarias felszolgálás, grátisz déli levesbüfé. Kíváncsivá tett a többi Danubius szálloda iránt.
Kiváló 2015. február 8.a párjával járt itt
Idősebb hölgy vagyok,férjem pedig nyugdijas. Néhány napot töltöttünk ebben a csodálatos szállodában. A medencék,étkezés,szoba mind-mind kiváló volt. Ki kell emelnem,hogy a személyzet szinte minden szavunkat leste! Ilyet sehol máshol nem tapasztaltam. A vár és az arborétum is nagyon szép. Nyugodtan tudtunk pihenni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 30.a párjával járt itt
Most érkeztünk haza ebből a szép kis városból, ebből a klassz szállodából. Két évvel ezelőtt már voltunk itt, akkor is jól éreztük magunkat, ezért tértünk vissza újra. Ha lehet az élményt fokozni, most még jobban sikerült a kikapcsolódás. Melegen ajánljuk a szállodát akár középkorú akár idősebb embereknek. Sőt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2014. október 1.családjával járt itt
A szállodának nagyon jó az elhelyezkedése: a város központjában található a vár és az alborétum szomszédságában, illetve a fürdő is 10 perces sétára van. Napi kétszer ingyenes transzfert biztosítanak a városi fürdőbe. Ami nagyon tetszett az az ellátás, illetve a személyzet kedvessége.
Ensana Thermal Sárvár Sárvár a térképen
9600 SárvárRákóczi u.1.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyógymedence • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Hotel Imperial Gyógyszálló