Ensana Thermal Sárvár Sárvár

Ensana Thermal Sárvár Sárvár
Ensana Thermal Sárvár SárvárEnsana Thermal Sárvár Sárvár
Ensana Thermal Sárvár SárvárEnsana Thermal Sárvár Sárvár

Az Ensana Thermal Sárvár legnépszerűbb csomagjai

Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Wellness élmények előfoglalással (1 éjtől)
Wellness élmények előfoglalással (1 éjtől)
32.850 Ft / 2 fő / éjtől bőv. félpanzióval
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Wellness Neked (min. 4 éj)
Wellness Neked
124.100 Ft / 2 fő / 4 éjtől bőv. félpanzióval
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Wellness élmények (1 éjtől)
Wellness élmények (1 éjtől)
36.500 Ft / 2 fő / éjtől bőv. félpanzióval
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - ŐsziKÉK (min. 3 éj)
ŐsziKÉK
93.600 Ft / 2 fő / 3 éjtől bőv. félpanzióval
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - November 1.
November 1.
57.600 Ft / 2 fő / éjtől bőv. félpanzióval
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Két ünnep között (min. 3 éj)
Két ünnep között
192.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől bőv. félpanzióval
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Szilveszter (min. 3 éj)
Szilveszter
288.500 Ft / 2 fő / 3 éjtől bőv. félpanzióval
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
Hotel Napfény Zalakaros
75.504 Ft / 2 fő / 2 éjtől kiváló félpanzióval

Ensana Thermal Sárvár Sárvár vélemények

Kiváló 2013. július 16.a párjával járt itt
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk Sárváron. A szálloda is jó volt, nagyon udvarias és kedves volt a személyzet, külön köszönet érte. A szálloda színvonala is kiváló volt, mi mindennel meg voltunk elégedve, pedig kritikusak vagyunk, hogy mit kapunk a pénzünkért. Nagyon kellemes volt az étterem, a pincérek, nagyon udvariasak voltak, segítőkészek.
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - KörnyékEnsana Thermal Sárvár Sárvár - Külső képEnsana Thermal Sárvár Sárvár - KörnyékEnsana Thermal Sárvár Sárvár - Környék
Kiváló 2013. július 5.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.nem új építésű szálloda a szinvonal tökéletes.személyzet kedves,barátságos.Wellness teljesen megfelelt.Étterem tiszta a pincérek barátságosak.Nagyon nagy választék volt és ,minden nagyon finom.Nagyon finom sütemények voltak.Gyümölcsök frissek,változatossak.
Kiváló 2013. július 3.barátokkal járt itt
A hotel állapota épphogy csak súrolja a négy csillagot, ráférne egy kis építészeti felújítás,de remekül kompenzálják ezt a figyelmes vendégkiszolgálással. Rengeteg animációs programjuk van, és bár távolabb esik a gyógyfürdőtől, saját gyógyvizes medencével rendelkezik, ami nagyon szépen, gondosan rendben van tartva.
Kiváló 2013. július 1. járt itt
Aki igazi pihenésre vágyik, csendes, ősfás környezetben, annak ajánlom ezt a Sárvár belvárosában található wellness szállodát. Szépen berendezett, erkélyes, ősfás parkra néző szobák, ingyenes parkolás a szálloda kertjében. Finom, frissen készített ételek a reggelinél, a vacsoránál, a déli leves ebéd is a félpanziós ellátás része.
Kiváló 2013. június 28.a párjával járt itt
A szálló régi építésű, de színvonalas. Fürdő nagy élményt adott. Szauna, gőzkabin, kényelmes. Meleg víz hatásos. Külső medence, napzó helyek nagy élményt adtak. Csodálatos a környezet.
Délidőben nagyon finom leveseket kaptunk, szolgáltatásként. Ételek szintén változatosak, és nagyon finomak. A legszebb élményt számunkra az arborétum nyújtotta!
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - BelsőEnsana Thermal Sárvár Sárvár - VendéglátásEnsana Thermal Sárvár Sárvár - Környék
2013. június 25.a párjával járt itt
Nem tetszett az, hogy a napozóágyak piszkosak voltak, mármint a műanyag részét le kellett volna locsolni, mert régi szennyeződések voltak rajta, valamint a szombat esti vihart követően vasárnap a vendégeknek kellett leseperni az ágyakra hullott faleveleket. Ilyen színvonalú szállodában ilyesminek nem lenne szabad megtörténni.
2013. június 22.a párjával járt itt
A szálloda és az étterem minden alkalmazottját csak dícséret illeti, kedvesek, szolgálatkészek, intelligensek. Kiváló, családias hangulatot árasztó pihenőhely idősebbek és a csendet, nyugalmat kedvelők számára. Apró észrevételek:
- Szükség lenne minden szobához egy nagyobb felületet biztosító szárító alkalmatosságra.
2013. május 8.a párjával járt itt
A személyzet készséges, segítőkész volt. A szálloda tisztasága is rendben volt. Érkezéskor nem hívták fel a figyelmünket egyes lehetőségekre,esetleges akciókra. A fürdőszobában az aljzaton megállt a víz, ami az előszobai szőnyegre csurgott ki. A berendezés kopottas. Szúnyogháló hiányzott / legalább egy ablakról ! /.
Kiváló 2013. május 3.a párjával járt itt
Már többször is voltunk ezen az igazi csodás helyen csak ajánlani tudom fiatalnak idősnek egyaránt .A konyha remek és a kiszolgálás is.A szobák tiszták minden meg van ami kell.A személyzet figyelmes és udvarias.A táj lenyűgöző a fürdő tiszta és jó felszerelt,remélem hamarosan megint eljutunk egy kis pihenésre.
Kiváló 2013. május 3.a párjával járt itt
Mi első alkalommal voltunk ebben a szállodában. A szállodában az étterem az, ami kimagasló volt. Változatos, bőséges, mostanában ilyen konyhával rendelkező szállóban nem is voltunk. A személyzet is teljesen rendben volt. A fürdő tiszta, a szaunák szuperek, tetszett, hogy volt fürdőruhás időszak is kijelölve.
Ensana Thermal Sárvár Sárvár a térképen
9600 SárvárRákóczi u.1.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyógymedence • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Hotel Imperial Gyógyszálló