Kemencés Fogadó Étterme Tardos

Portobello Hotel Esztergom
46.800 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Kemencés Fogadó Étterme Tardos vélemények

2019. december 3.családjával járt itt
Tardoson, a Kemencés Fogadóban mindig finomat, és sokat lehet enni. A kiszolgálás, a forgalom ellenére gyors, pontos, kedves! öten voltunk, és senkinek semmi kifogásolnivalója nem volt az ételekkel, italokkal, sőt még ezt-azt el is kellet csomagoltatnunk mert nem tudtuk egyszerre elfogyasztani. . . Mindenkinek bátran ajánlom a helyet! Asztalt erősen ajánlott időben lefoglaltatni. Máskor is fogunk menni!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. november 20.családjával járt itt
A napokban jártunk itt,hétvégén amikor is nehéz asztalt kapni ha nem foglalsz előre mert indig van valami rendezvény,esküvő. Délbe leültünk rendeltünk ,sok udvarias fiatal személyzet volt ami pozitív ,na meg a hely kialakítása sem utolsó ,szépen őrzik a hagyományokat,ízléses a belső tér és van egy óriási terasz is ami télen is használható.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 22., kollégákkal járt itt
Egy nagyon eldugott helyen egy nagyon hangulatos kis étterem. Bőséges választékkal és bőséges tányérokkal. A felszolgálás tanítani való, mindenre odafigyeltek, hogy mi a legjobban érezzük magunkat. Az ételek frissek és nagyon jó alapanyagokból készültek! ! Kértünk egy előételt, de ketten nem bírtuk megenni.
Kiváló 2016. augusztus 28.a párjával járt itt
Kirándulásból hazafelé tévedtünk be az étterembe ahol egy szolgálatkész kedves pincér fogadott bennünket. Hamar megegyeztünk az ételekben amit gyorsan meg is kaptunk kiváló minőségben. Mindenkinek ajánlom a fogadót, bár én csak az éttermi részéről nyilatkoztam, de ahol ilyen jó az étterem feltételezhető, hogy a fogadó is ezen a színvonalon van.
Kiváló 2016. augusztus 23.barátokkal járt itt
Online foglaltunk szállást egy 11 fős társaság részére, ahol is több alkalommal étkeztünk is.
Flottul, olajozottan ment minden, a szállás, és az éttermi részben is.
Az ételek kiadósak, választékosak és finomak voltak, a kiszolgálás figyelmes, udvarias - de nem tolakodó - volt.
Nyugodtan merem ajánlani az arra járó idegennek is.
Kiváló 2016. április 6.családjával járt itt
Kedvenc éttermünk, rendkívül családias. Itt mindig kedves,szívélyes a kiszolgálás és a figyelem, családias a hangulat és mennyeiek az ízek, amelyek közül alig lehet válogatni, mert minden nagyon,de nagyon finom és nagy ! ! ! ! Túlzás nélkül mondom a legjobb hely ! Csak pozitív véleményünk van .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 22.családjával járt itt
Màr többször voltunk itt,visszajàró vendègek lettünk,mindig nagyon finom èteleket kaptunk. A választèk,az adagok bőségesek,nem kell sokat vàrni az ètelekre. A személyzet segítőkèsz,udvarias. Szèp helyen van,tiszta. Szezonàlisan is vannak ètelek.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 94 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1076 feltöltött kép
Kiváló 2016. január 3.barátokkal járt itt
Korábban is jártam már itt, ballagás utáni vacsorát tartották az étteremben a rokonaim. Most viszont a szilveszteri bulira érkeztünk Tardosra! Életem első bálja volt, mármint az év utolsó napján. Este 8 óra után érkeztünk, nagyon szépen feldíszített terem és asztal fogadott minket.
Kiváló 2015. április 5.gyerekekkel járt itt
Az étterem Tardos település központjában található. A néprajzi múzeumnak is beillő tágas térben hatalmas asztalokkal várják a betérőket. Kedves, mosolygós személyzet szolgálatkészen lesi a kívánságokat a változatos ételeket kínáló étlapból. A szárnyasoktól a sertés, marha, vad ételektől a hal ételekig mindenki találhat kedvére való ínyencséget és helyi specialitásokat egyaránt.