Visegrád és környéke a Dunakanyar legszebb és leglátogatottabb vidéke, amely egyben az ország egyik legnépszerűbb kirándulóhelye. Itt található a nyugodt környezetben fekvő Ezüstfenyő Üdülő, amely már földrajzi fekvésével garantált pihenést ígér.
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Csodás környezetben,fantasztikus kiszolgálással,töltöttünk el három napot az üdülőben. Készséges,kedves recepciós,fantasztikus szakács,bőséges reggeli és vacsora. A szobánkkal tökéletesen meg voltunk elégedve,kényelmes ágy,tiszta fürdőszoba. Egy szóval tökéletes volt ez a három nap. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Vissza térünk! ! ! Köszönünk mindent.
Nagyon szép 3 nap/2 éj volt a visegrádi Ezüstfenyő Üdülőben. A reggeli és a vacsora ízletes és változatos volt. Köszönet a szakácsoknak is. Nagyon kedves, közvetlen és figyelmes volt a személyzet. Nyugdíjas pároknak is maximális a vendéglő nyugodt, csendes környezete. Mindenkinek ajánlani tudjuk.
Kedves, udvarias és szolgálatkész kiszolgálásban volt részünk. A félpanziós ellátás megfelelt a csoport elvárásainak. Valószínű, hogy jövőre is visszajövünk.
45. házassági évfordulónkat is itt töltöttük, most a 49-et és változatlanul figyelmes, segítőkész kiszolgálás, nagyon finom, változatos reggeli és vacsora volt, köszönet a szakácsoknak is. Nyugodt, csendes, tiszta szálláshely. További jó kedvet, mosolyt, vendégszeretetet és jó egészséget kívánunk Horváth úrnak!
Hiányzott a Wifi, a klíma és a hűtő, de a táj, a kilátás mindent kárpótolt. Gyönyörű hely, kilátás! Ezen belül az Ezüst hotel igen szép portával udvarral, tájolással rendelkezik. Ez mindent kárpótol. A személyzet is segítőkész. Tisztaság, rend van mindenütt. Nincs felesleges luxus, de nem is kell. Ez más kategória.
A szálloda Visegrád központi helyén található, mégis nyugodt csendes, pihenésre alkalmas kellemes parkban fekszik. A személyzet - a tulajdonossal együtt rendkívül kedves, barátságos, segítőkész. A reggeli és a vacsora mennyiségben bőséges, minőségben, ízletes, minden igényt kielégítő volt. Külön figyelembe ajánlom a fagyizójukat. Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek ajánlani tudom.
A szálloda Visegrád legjobb helyén, a Királyi Palota mellett, mindenhez közel egy csodás parkban fekszik. Meghitt, otthonos, családias társalgókkal, mi több rendkívül kedves Személyzettel, élükön a Tulajdonossal. Mintha ismerősökhöz mentünk volna, úgy telt az 5 nap.
A gyerekek egy csodás szürke cicával barátkozhattak az udvaron, a park sok játékra ad lehetőséget a titokzatos fákkal, bokrokkal, különösen estefelé. A reggeli és a vacsora ízletes, sok és kiváló. Jövőre is megyünk. Anikó és Imre
Az ittjártam.hu alapján választottam ezt a helyet.
Szuper hétvégét töltöttünk el az Üdülő Vendégházában, amely tágas, kényelmes. Kicsit aggódtam, hogy a tetőtér nagyon meleg lesz klíma nélkül a 35 fokos kánikulában, de kellemesen csalódtam. A kicsit keményebb matracnak a párom kifejezetten örült. A relax székekben pedig én üldögéltem szívesen. Wifi van.
Csendes,nyugodt környezet,távol minden zajforrástól,sűrűn nőtt zöld növényzet által körbevett mesebeli fehér homlokzatú épület, amely az útról kíváncsiskodó nézelődő figyelmét azonnal felkelti,kitűnő alkalmat kínál a kikapcsolódásra. Semmi fölösleges luxus , amely megzavarná a lelki kiegyensúlyozottságot.
Pedig az épület a település centrumában található. A külső feltételekhez a szinte észrevétlen,udvarias, korrekt személyzet párosul. Tömegközlekedéssel is kiválóan megközelíthető. Köszönjük.
Elhelyezkedése kiváló, mert ugyan a főutcán található, de egy hatalmas park közepén, így csendes, nyugodt a környezet, gyalogosan is közel a komp, hajókikötő, városközpont. A svédasztalos reggeli kínálata vetekszik a többcsillagos szállodák kínálatával.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.