Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás ★★★★

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás
Wellness Hotel Katalin GyenesdiásWellness Hotel Katalin Gyenesdiás

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás bemutatkozása

Gyenesdiás üdülőfaluban Keszthely és Hévíz közelében található családbarát szállodánk, a Balaton parttól 300 méterre, nyugodt környezetben. 39 m-es óriáscsúszdával, családi és felnőttbarát fürdővel.

Villa Panoráma Gyenesdiás - Kedvezményes ajánlat
Ensana Thermal Sárvár
35.100 Ft / 2 fő / éjtől bőv. félpanzióval

Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás vélemények

2013. november 4.gyerekekkel járt itt
Szépe tiszta volt a szoba, viszont a matrac nyekergős, eléggé ki volt feküdve, kényelmetlen volt. Jó fürdési lehetőség, kedves személyzet, finom ételek, szép ápolt udvar, nyuszik a kertben, egyszóval kellemes napokat töltöttünk itt, ár erték arányban jó volt, ajánlanám.
2013. július 15.gyerekekkel járt itt
A szálloda és a kertje nagyon szép. Viszont a játszószoba tele van törött és hiányos játékokkal, erre teljes mértékben ráférne egy felújítás. Inkább kerülje el az ember, ha ott van, és keressen más elfoglaltságot a gyermekekkel. A benti és kinti medencék szépek, a személyzet barátságos, kedves.
2013. július 11.gyerekekkel járt itt
Alapjában nagyon elégedett voltam,pár dolgot kivéve! Játszószoba nem a legjobb,a veszélyes,lestrapált trambulinnal. Reggelinél az előző esti,vacsorai ételmaradékok az etetőszékek,asztalok alatt. A személyzet kedvessége jó. . . persze ez a munkahelyük. Viszont a főnökség és családja rideg,barátságtalan volt. . . ez zavart a leginkább.
2013. április 29.a párjával járt itt
Szép hétvége volt, bár a személyzet kicsit furcsa. . . ( Van, aki merev, más meg mintha bevett volna valamit ) Nem tetszett, hogy nincs arányban az ár/ érték arány. Én drágálltam a helyet, de az ételek kiválóak voltak. Családbarát, mert sok gyerek volt mikor voltunk. A szoba szép volt és nagyon tiszta! A fürdő igényes! A Balaton közel van! A környezet nagyon szép.
Wellness Hotel Katalin Gyenesdiás - SzobákWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Külső képWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Medence/kertWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Medence/kertWellness Hotel Katalin Gyenesdiás - Medence/kert
2013. február 25.a párjával járt itt
Tetszett a személyzet kedvessége, köszönet érte. Szimpatikus volt környezet igényessége, a szoba harmóniája.
Javaslom a hideg vizes merülő medence mellé kiírni, hogy használat előtt szíveskedjen zuhanyozni - tapasztalatom szerint többen szauna után izzadt testtel használták.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. január 2.gyerekekkel járt itt
A hotel szép környezetben, könnyen megközelíthető helyen fekszik. A parkolás megoldása eléggé furcsa, ugyan is csak jóval távolabb a hoteltől megoldható. Az igaz, hogy elvileg egész közel lehet menni autóval a bejárathoz (kb 200 M), de nagyobb forgalom idején ez eléggé nehezen kivitelezhető.
Átlagos 2014. június 13.gyerekekkel járt itt
A szálloda tiszta, a személyzet kedves és az ételek nagyon finomak voltak így majdnem minden rendben volt. Ugyanis a lefoglalt szobatípus helyet alacsonyabb besorolásút akartak adni, amit nem fogadtunk el, hiszen nem azt előlegeztük le. Miután megnézték a foglalásunkat megkaptuk a lefoglalt szobát.
Wellness Hotel Katalin válasza
Kedves Vendégünk,
Köszönjük visszajelzését, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk.
A félreértés tisztázása érdekében szeretném tájékoztatni, hogy legmagasabb kategóriás exclusive két légterű közös előteres szobát kínáltuk az eredetileg lefoglalt kisebb egymásbenyíló szobás elhelyezés helyett.
2014. június 18., Wellness Hotel Katalin, HotelKatalin
Átlagos 2013. július 31.családjával járt itt
A szálloda nagyon szép, a hely csodás, a tárgyi feltételek abszolút gyerekbarátak. Ám mégsem ajánlanám másnak. S hogy miért nem? A vezetőség (legalábbis bemutatkozás híján annak vélt) étkezéshez történő hozzáállása hagy "némi" kivetnivalót maga után. Kérdem én, mennyit tud enni egy kisbaba és egy kisgyerek reggeli és vacsora alkalmával?
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. február 28. telefonált
2016. 2. 21. délután a szálloda honlapján keresztül szerettem volna ajánlatot kérni a következö hétre beleértve a hétvégét is /3 éjszakára/. Mivel a rendszerük nem müködött felhívtam a szállót. /a mobil számon senki sem jelentkezett/ Ez 15. 20. -ó kor volt. Több mint 5 percet beszéltünk, megegyeztünk a pontos idöpontban, szobatipusban árban stb.
Szörnyű 2015. július 6.gyerekekkel járt itt
Ajándékba kaptuk a nyaralást szüleimtől, melyre Ők is elkísértek minket. Már többször voltunk a szállodában, eddig mindennel meg voltunk elégedve, de most nagy csalódás ért minket. Bár az ételek minősége sem olyan volt, mint korábban (zsíros ételek, előző napi vacsora reggelire kitéve változatlan formában), de a fő gond még sem ez volt.